Hotele i gastronomia w górach

Hotele w gorach

Wypoczynek w górach może upłynąć pod znakiem luksusu, wystarczy tylko wybrać odpowiednie noclegi. Zamiast decydować się na standardowy wynajem kwater prywatnych czy niezbyt okazałe pokoje w pensjonatach, można postawić na pobyt w hotelu. W Tatrach i innych łańcuchach górskich w Polsce smar do centralnego smarowania znajdziemy wiele tego typu ofert. W samym Zakopanem znajduje się wiele hoteli, w tym renomowanych, światowych marek o wysokim standardzie.
Jeśli zależy nam na przestronnym pokoju bądź apartamencie z wszelkimi udogodnieniami i ekskluzywnym wyposażeniem, a do tego interesują nas dodatkowe atrakcje, takie jak baseny, SPA, bar czy restauracja - hotel będzie idealnym wyborem.

Gastronomia w gorach

Rezerwując wczasy, nierzadko decydujemy się na noclegi z pełnym wyżywieniem. To wygodna opcja, jednak nie zawsze dostępna. Wiele ofert noclegów, takich jak wynajem kwater prywatnych i pokoi, nie obejmuje wyżywienia. Na szczęście w większości górskich kurortów turystycznych czeka na nas doskonała baza gastronomiczna. Liczne restauracje i bary konkurują z karczmami, gdzie posmakujemy regionalnych potraw, a ponadto do wyboru mamy też ciekawe jedzenie uliczne, bary szybkiej obsługi, a nawet bary mleczne.